Serwis sprzątający biura - jak wybrać?

2019-05-24

Gdy prowadzisz własną firmę, musisz dbać o jej wizerunek. To właśnie od pierwszego wrażenia, jakie zrobisz na swoich klientach lub kontrahentach zależy, czy podejmą oni z tobą współpracę. Musisz zatem zadbać o miejsce, do którego ich zapraszasz - twoje biuro musi być twoją najlepszą wizytówką. Aby tak się stało, musi panować w nim porządek. Konieczne jest zatem zatrudnienie odpowiedniej firmy sprzątającej. Jak jednak wybrać profesjonalistów, jeśli pod hasłem “serwis sprzątający warszawa http://www.blysk.net/sprzatanie-biur,80“ możesz znaleźć co najmniej kilkadziesiąt niemal identycznych ofert?


Serwis sprzątający - jak wybrać?

Wybór najlepszej firmy sprzątającej do biura to wcale nie taka łatwa sprawa. Sam zobaczysz, że po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową hasła “serwis sprzątający warszawa”, znajdziesz dziesiątki konkurencyjnych ofert, a każda z nich naprawdę kusi i przyciąga wzrok. Na co zatem zwrócić uwagę, by wybrać najlepszych?

  • Doświadczenie pracowników firmy sprzątającej - ma ogromne znaczenie! Mówimy bowiem o pracy przy bardzo delikatnym sprzęcie, którego wartość może zaskoczyć. Nie możesz zatrudnić kogoś, kto nigdy nie miał z nim styczności i nie ma pojęcia, jakich środków może użyć, by zniszczyć to, co masz w swoim środowisku biurowym.
  • Opinie na temat pracy firmy sprzątającej - pamiętaj o tym, że żyjemy w czasach, gdy wszystko znajdziesz w sieci. Po wpisaniu w google hasła “serwis sprzątający warszawa” na pewno trafisz na kilka for internetowych, gdzie poprzedni klienci firm sprzątających wystawiają im swoje opinie. Nie wszystkie są naprawdę wartościowe, jednak zdecydowana większość może nakierować cię na to, jak dana firma podchodzi do swoich obowiązków i czy warto podjąć z nimi współpracę. Co więcej, takie forum to dla ciebie źródło informacji, czy dana firma sprzątająca miała już wcześniej styczność z powierzchniami podobnymi twojej.
  • Odpowiedni sprzęt i środki czystości - w przypadku sprzątania biura w zasadzie nie ma nic ważniejszego niż odpowiednie środki i odpowiedni sprzęt, dzięki którym twoje narzędzia pracy będą bezpieczne. Upewnij się, że firma, którą znalazłeś pod hasłem “serwis sprzątający warszawa”, dysponuje nimi i zdaje sobie sprawę ze specyfiki środowiska biurowego.
  • Ubezpieczenie OC - niezależnie od tego, jak dobrą firmę znalazłeś w internecie pod hasłem “serwis sprzątający warszawa”, upewnij się, że posiada ona aktualne ubezpieczenie OC. Nawet najlepszym bowiem czasem zdarzają się wpadki, które w przypadku sprzątania biura mogą być bardzo kosztowne. Jeśli nie chcesz być narażony na ogromne koszty, zdecyduj się na tych, którzy świadomie podchodzą do swojej pracy.
  • Sposób rozliczenia z firmą sprzątającą - w przypadku dużych biur, gdzie metraż do sprzątania jest spory, najczęściej nie opłaca się rozliczenie godzinowe. Poszukaj zatem pod hasłem “serwis sprzątający warszawa” firmy, która rozlicza się abonamentowo co miesiąc.

@ Copyright 2018